Susipažinkime

Kaip SUVO centras, mes patys gaminame, testuojame ir kontroliuojame produktus, kuriuos siūlome savo klientams.

Mes bendradarbiaujame su savo tiekėjais, kurie privalo atitikti aukščiausius mūsų kokybės nuostatus.

SUVO antikorozinė danga

SUVO pradėjo savo veiklą Danijoje prieš daugiau nei 40 metų. Šiuo metu kompanija turi daugiau nei 90 atstovų Danijoje, kurie naudoja jų produktą, bei yra viena iš rinkos lyderių šalyje. “SUVO” yra daniškų žodžių “sund vogn” trumpinys, kuris išvertus į lietuvių kalbą reiškia “sveikas automobilis”. Pagrindinis kompanijos prioritetas yra kokybė, paremta laboratoriniais tyrimais, todėl SUVO antikorozinė danga yra garantuotai patikimas pasirinkimas.

Du metai tęstinių bandymų, kurie trunka po 80 valandų.

SUVO laboratorijoje produktai yra testuojami ekstremaliomis sąlygomis, siekiant užtikrinti tikslingas produkcijos savybes. Bandymai atliekami rūko bei druskos kameroje, kurioje sudaromos klimato sąlygos tarsi automobilis tęstinai važiuotu ruke bei pastoviame lietuje. Tokios sąlygos imituojamos 80 valandų. Po tokių bandymų tampa aišku, ar produktas veikia optimaliai.

Tapkite mūsų partneriais Baltijos šalyse
Plečiame savo veiklą Lietuvoje bei visame Baltijos šalių regione, todėl ieškome partnerių. Jeigu tai Jūs - susisiekite.
Kiek kainuoja antikorozinis padengimas?
Antikorozinio padengimo paslaugos kaina skiriasi priklausomai nuo SUVO centro. Paslaugos kainos teiraukitės artimiausiame SUVO centre. Mes garantuojame antikorozinį jūsų automobilio padengimą gera kaina, profesionalų dėmesį ir ilgalaikius rezultatus.
Mes visada pasiruoše pasiūlyti Jums optimaliausią variantą ir suteikti garantiją!
Sekite mus ”Facebook”
Mūsų paskyroje rasite informaciją apie teikiamas paslaugas, pasidalinsime geriausiais pasiūlymais, reklamomis, bei naudingais patarimais kaip apsaugoti savo automobilį nuo rūdžių.
Eco logo
Warranty logo
Denmark flag
Šeimos kortelė